Jak a proč?

Zákulisí

Jsem umělecká natěračka s vášní pro udržitelnost a s nekonečnou studnicí nápadů. Každý projekt dostane unikátní péči i výsledek. Pokud to jde, nepoužívám jednorázové pomůcky, čistím v ekologicky nezávadných prostředcích, jezdím za vámi car-sharingem, používám kvalitní barvy i pomůcky s dlouhou životností. Povrchy čistím horkou párou s minimem chemie. Natírám i to, co by vás ani nenapadlo natřít. Jsem vtipná, bdělá, pečlivá, voním a rozdávám úsměvy.
Kromě barvení taky styluju, vyrábím dekorace na míru, vrtám, montuju, věším, lepím, řežu... abych dodala kompletní dílo v župánku z butikových služeb

Poslání  

Chci šetřit životní prostředí, peníze i čas všem, kteří chtějí zkrášlit interiér. Chci ukázat, že není vždy nutné tapetovat, vymlátit kachličky, vyhazovat nábytek či kupovat obrazy v Ikea. Dělá mě šťastnou měnit interiéry v umělecké dílo. Pomocí barev i díky jejich kombinaci s přírodninami nebo s dalšími uměleckými díly.
Přináším nové, neohleděné a netradiční vzhledy interiérů a vytvářím nezapomenutelné prostředí. Mým cílem je inspirovat a motivovat k vědomějším investicím a přístupům k revitalizaci svých domovů, pracovních prostorů a eventů.

Hodnoty

Přímost

Komunikuješ přímo se mnou, otevřeně. Znáš celý proces a víš, proč se co dělá i za co platíš. 

Smysl

Celý projekt dává ekonomický i ekologický smysl. Podpoříš malý lokální byznysek.  

Čistota

Bez prachu, hluku a zápachu. Téměř bez odpadu, bez plýtvání, bez úklidu po řemeslících.

Rychlost

Nezdržuju. Dělám tak, aby byl výsledek kvalitní, ale nesebral tolik času jako rekontrukce.  

Chceš taky lepší výhled dovnitř?